** Penzion a Restaurace U Fandy ubytovanie Satov

Penzion Satov a Restaurace U Fandy

Ubytovanie Reštaurácia a penzión U Fandy Šatov : Nový rodinný penzión s reštauráciou Vám ponúka možnosť ubytovania v príjemnom prostredí a skutočný zážitok s pravou vidieckou domácou stravou. Penzión a reštaurácia ležia na cyklistickej trase u Znojma v obci Šatov, neďaleko hraničných priechodov s Rakúskom.

Šatov penzión a reštaurácia U Fandy ubytovanie :
K ubytovaniu tu slúži 6 izieb v podkroví. V každej izbe je vlastné sociálne zariadenie, televízor a pripojenie k internetu. Kapacita - 2 dvojposteľové izby s pristielkou a 4 štvorlôžkové izby s pristielkou.

Penzión U Fandy ubytovanie Šatov služby :
Cena za ubytovanie je vrátane raňajok, ktoré sa podávajú v reštaurácii. Možno platiť platobnými kartami. Reštaurácia ponúka už takmer zabudnuté zabíjačkové špeciality a domáce jedlá. Štýl pohostenia spočíva hlavne v rôznych pochúťkách pri posedení u sklenky dobrého vína.

U Fandy ubytovanie penzión Šatov reštaurácia :
Hostia sa stravujú v reštaurácii, kde radi a rýchlo obslúžia aj skupinové zájazdy s možnosťou sprievodného programu. Reštaurácia zabezpečuje okrem iného svadby a rôzne oslavy, súkromné a firemné akcie. Ponúka možnosť grilovania rôznych nakládaných mas a rýb. Všetky tieto akcie možno spojiť s ochutnávkou vín, počúvaním cimbálovej muziky alebo inej kapely. Prehliadka súkromnej vínnej pivničky alebo vojenskej pevnosti, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti krčmičky.

Dovolenka na južnej Morave ubytovanie Šatov penzión U Fandy okolie :
Obec Šatov leží asi 10 km juhozápadne od Znojma. V okolí Šatova sa vyskytujú významné krajinné prvky, medzi ktoré patrí chránený prírodný výtvor Havranické skalky v severozápadnej časti obce. V pieskovcovom svahu nad Šatovom je vínna pivnica vyzdobená plastickými maľbami ľudového umelca a slúži ako súkromná vináreň. Pri stavbe ťažkých objektov československého opevnenia v roku 1938 na južnej Morave boli postavené v okolí Šatova tri pevnosti. Okolie je vhodné pre turistiku na bicykloch aj pešo.
Penzion Satov a Restaurace U Fandy - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Satov a Restaurace U Fandy - možnosť pripojenia na internetPenzion Satov a Restaurace U Fandy - k dispozícii letná terasaPenzion Satov a Restaurace U Fandy - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Satov a Restaurace U Fandy - akceptuje creditné karty VISAPenzion Satov a Restaurace U Fandy - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Satov a Restaurace U Fandy - akceptuje creditné karty JCBPenzion Satov a Restaurace U Fandy - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Satov a Restaurace U Fandy - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Satov a Restaurace U Fandy - Izby s vlastnou toaletouPenzion Satov a Restaurace U Fandy - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion a Restaurace U Fandy ubytovanie Satov Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 6 m/s